ԱՌԵՎՏՐԱԱՐԴՅՈՒՆԱԲԵՐԱԿԱՆ ՊԱԼԱՏԻՆ ԿԻՑ ԱՐԲԻՏՐԱԺԱՅԻՆ ԴԱՏԱՐԱՆ Կենտրոնը ստեղծվել ստեղծվել է 2007թ-ին Հասցե. Հայաստան, 0010, Երևան, Խանջյան փող., 11 շենք Էլ. փոստ. Այս էլ-փոստի հասցեն ծածկագրված է թափոնափոստի բոթերից։ Այն տեսնելու համար անհրաժեշտ է միացնել JavaScript։ Հեռախոս. +37460484902 |
|
| |
ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ԲԱՆԿԵՐԻ ՄԻՈՒԹՅԱՆ ՖԻՆԱՆՍԱԿԱՆ ԱՐԲԻՏՐԱԺ Կենտրոնը ստեղծվել ստեղծվել է 2010թ-ին Հասցե. Հայաստան, Երևան, Կորյունի փ., 19ա շենք Հեռախոս. +37410560631 |
Կենտրոնը ստեղծվել ստեղծվել է 2012թ-ին Հասցե. Հայաստան, Երևան, 0019, Բաղրամյան 44, բն. 6 Էլ. փոստ. Այս էլ-փոստի հասցեն ծածկագրված է թափոնափոստի բոթերից։ Այն տեսնելու համար անհրաժեշտ է միացնել JavaScript։ Հեռախոս. +37498881720 |
Կենտրոնը ստեղծվել ստեղծվել է 2012թ-ին Հասցե. Հայաստան, Երևան, Տիգրան Մեծի 4շ., 4/7 Էլ. փոստ. Այս էլ-փոստի հասցեն ծածկագրված է թափոնափոստի բոթերից։ Այն տեսնելու համար անհրաժեշտ է միացնել JavaScript։ Հեռախոս. +37411237511 |
«ԱՐԲԻՏՐԱԺ» ՍՊԸ-ԻՆ ԿԻՑ ՄՇՏԱՊԵՍ ԳՈՐԾՈՂ ԱՐԲԻՏՐԱԺԱՅԻՆ ԴԱՏԱՐԱՆ Կենտրոնը ստեղծվել ստեղծվել է 2020թ-ին Հասցե. Հայաստան, Երևան, Մոսկովյան 36, 5, 0002, Էլ. փոստ. Այս էլ-փոստի հասցեն ծածկագրված է թափոնափոստի բոթերից։ Այն տեսնելու համար անհրաժեշտ է միացնել JavaScript։ Հեռախոս. +37411967770 |
| ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ ԱՐԲԻՏՐԱԺԱՅԻՆ ԴԱՏԱՐԱՆ
Կենտրոնը ստեղծվել ստեղծվել է 2020թ-ին Հասցե. Հայաստան, Երևան, Արշակունյաց 4, 9-րդ հարկ, 10 գրասենյակ, Էլ. փոստ. Այս էլ-փոստի հասցեն ծածկագրված է թափոնափոստի բոթերից։ Այն տեսնելու համար անհրաժեշտ է միացնել JavaScript։ Հեռախոս. +37494055026 |
ԱՐԲԻՏՐԱԺԻ և ՀԱՇՏԱՐԱՐՈՒԹՅԱՆ ՀԱՅԱՍՏԱՆՅԱՆ ԿԵՆՏՐՈՆ (ԱՀԱԿ) Կենտրոնը ստեղծվել ստեղծվել է 2023թ-ին Հասցե. Հայաստան, Երևան, Արշակունյաց պող., 51, տարածք 47 Էլ. փոստ. Այս էլ-փոստի հասցեն ծածկագրված է թափոնափոստի բոթերից։ Այն տեսնելու համար անհրաժեշտ է միացնել JavaScript։ Հեռախոս. +374 |

АРБИТРАЖНЫЙ СУД ПРИ ТОРГОВО-ПРОМЫШЛЕННОЙ ПАЛАТЕ РА Центр создан в 2007 году Адрес: Армения, Ереван, 0010, Ханджян ул., 11 дом Электронная почта: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. |
|
| |
ФИНАНСОВЫЙ АРБИТРАЖ СОЮЗА БАНКОВ АРМЕНИИ Центр создан в 2010 году Адрес: Армения, Ереван, 0009, ул. Корюна, 19а, Электронная почта: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. |
Центр создан в 2012 году Адрес: Баграмяна 44, #6, Ереван 0019, Армения Электронная почта: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Телефон: +37498881720 |
Центр создан в 2012 году Адрес: Армения, Ереван, ул. Тиграна Меца 4, 4/7 Электронная почта: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. |
ООО АРБИТРАЖНЫЙ СУД ТРЕТЕЙСКИЙ Центр создан в 2020 году Адрес: Ул. Московяна 36, 5, 0002, Ереван, РА Электронная почта: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Телефон:+37411967770 |
Центр создан в 2020 году Адрес: Армения, г. Ереван, пр. Аршакуняц 4, 9 этаж, офис 10 Электронная почта: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Телефон:+37494055026 |
АРБИТРАЖНЫЙ И МЕДИАЦИОННЫЙ ЦЕНТР АРМЕНИИ (AMCA)Центр создан в 2023 году Адрес: Армения, г. Ереван, пр. Аршакуняц 51, помещение 47 Электронная почта: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Телефон: +374 |